Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

DİDİM ŞOFÖRLER ODASI İLE FİNAL KURS MERKEZİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

DİDİM ŞOFÖRLER ODASI İLE FİNAL KURS MERKEZİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası ile ilçede faaliyet gösteren Final Kişisel Gelişim Kurs Merkezi arasında indirim protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası üye ve çalışanlarının çocuklarına Final Kurs Merkezi’nde yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Didim’de faaliyet gösteren Final Kişisel Gelişim Kurs Merkezi ile Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası arasında indirim protokolü imzalandı. Oda binasında gerçekleşen protokol imza törenine, Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz ve Didim Final Kurs Merkezi kurucusu Sebahattin Gün katıldı. Protokol ile Didim Şoförler Odası üyelerinin 4 ile 12. Sınıf ve mezun sınıftaki öğrencilerine yüzde 25 oranında indirim uygulanacak.

Protokol imza töreninde konuşan Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz, Didim Final Kişisel Gelişim Kurs Merkezi ile imzaladıkları protokol kapsamında oda üyeleri ve çalışanlarının bu eğitim indiriminden yararlanabileceğini söyledi. Cengiz, “Odamıza kayıtlı 390 üyemizin çocuklarına yönelik olarak ilçemizdeki eğitim kurumlarından Didim Final Kurs Merkezi ile protokol imzaladık. Üyelerimize yönelik bu protokolden üyelerimizin yanlarında çalışan şoförler de belediye çalışma ruhsatlarını göstermeleri şartıyla yararlanabilecek. Protokolün gençlerimize hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Didim Final Kurs Merkezi kurucusu Sebahattin Gün de ilçedeki kurumlarla indirim protokolleri yaptıklarını vurgulayarak, “Yaptığımız sözleşmeler ile okulumuz tarafından sözleşmenin tarafı olan kurum üyelerine ve söz konusu üyelerin çocuklarının eğitim harcamalarında indirim uygulanmasını sağlıyoruz. Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası ile de yaptığımız sözleşme kapsamında da oda üyelerinin 4-5-6-7-8-9-10-11 ve 12. Sınıf ile mezun sınıftaki öğrencilerine 14.10.2022 tarihinden itibaren yüzde 25 eğitim bedeli indirimi uygulanacak.” diye konuştu.
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI