Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

ULUSAL EĞİTİM’DEN ZİYARETLER

ULUSAL EĞİTİM’DEN ZİYARETLER

Ulusal Eğitim Derneği, 22-23. Dönem İzmir milletvekilliği, 3 dönem Urla Belediye Başkanlığı, İzmir Barosu Genel Sekreterliği ve CHP İzmir İl Başkanlığı görevlerinde bulunan Av. Bülent Baratalı’yı ziyaret etti.

Bülent Baratalı bu görevlerini sürdürürken; ‘’İzmir ve Ege’nin En Başarılı Belediye Başkanı ve 2007’de Yılın Milletvekili’’ ödüllerini aldı.

Ulusal Eğitim Derneği Genel Başkanı Osman Gazi Oktay, genel merkez yöneticileri Neşe Şermeti, Cengiz Oktay, Ferhat Dönmez, UED dostları Süleyman Aydın ve Hüdai Yolaçan ve Tüm Yargı Emekçileri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Yetiş Kaya, Bülent Baratalı’yı Urla’daki hukuk bürosunda ziyaret ettiler.

Bülent Baratalı, eşi Asuman Baratalı’nın hazırladığı ve börek ve pastaları konuklarına sundu.

Ulusal Eğitim Derneği Genel başkanı Osman Gazi Oktay, daha önce genel merkezi Ankara’da olan derneklerinin, İzmir’e taşındığını, daha güçlü eylem, etkinlik ve hizmet için Bülent Baratalı’nın desteğine ihtiyaç duyduklarını, onun tecrübelerinin kendilerine yol gösterici olacağına olan inancını  belirtti.

Bülent Baratalı, Ulusal Eğitim Derneği’nin bağımsızlıkçı, aydınlanmacı ve halkçı uğraşısında üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Türkiye’nin içinde bulunduğu durum üzerine yapılan değerlendirmeler sonrası, görüşme tarafların mutluluğuyla sona erdi.

Haber : Süleyman Aydın

 

 

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI