Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

GÜZEL GÜNLERİ MUTLAKA GÖRECEĞİZ …

GÜZEL GÜNLERİ MUTLAKA GÖRECEĞİZ …

Sevinçleri ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni umutlarla yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her yeni yıl umut ve beklentileri de beraberinde getirmektedir. Bu bakımdan geleceğimizin ümit ettiğimiz gibi olması için hepimizin üzerine önemli görevler düşmektedir. Bu topluma karşı sorumluluklarımız vardır. Aynı ilçede yaşayan, aynı havayı soluyan insanlar olarak bizlerin en önemli sorumluluğu, birlik ve beraberlik içinde, birbirimize karşı yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü davranmak yaşadığımız kentin tüm sorunlarına sahip çıkmaktır.

Daha güzel gelecek için hepimiz geçmişimizin muhasebe ve mukayesesini yaparak, önce ders çıkarmalı ve sonrada toplumun tüm kesimleriyle birlikte el ele, birlik ve barış içerisinde daha iyiye ulaşmak için çok çalışmalıyız. İlçemizin uluslararası bir cazibe merkezi olması, sesini daha gür duyurabilmesi için üzerimize düşen görevleri yerine getirmeliyiz. Biz başaracağımıza inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni ümitler ve beklentilerle 2023 yılına girerken, yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ederiz…

BİLAL KAFADAR – DİDİM ZEYTİN HİZMETLERİ

 

 

 

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI