Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN…

HAYALLERİNİZ GERÇEK OLSUN…

Sağlıklı ve neşeli günlerde hep birlikte olmayı, dayanışmanın iyileştirici gücünü daha çok hissetmeyi, içinde yaşadığımız toplumun her bir bireyinin mutluluğunun çoğaldığını görmeyi, sevdiklerimizle doya doya zaman geçirmeyi, çocukların sokaklarda, parklarda, sağlıklı bir çevrede güvenle oynadığı, yatağa aç gitmediği, aydınların, sanatçıların, hak savunucularının hapishanelerde haksız yere tutulmadığı, iş cinayetlerinin yaşanmadığı, hak gasplarının ortadan kalktığı, kadın cinayetlerinin önlendiği, şüpheli kadın ölümlerinin aydınlatıldığı, insan onuruna aykırı uygulamaların hayatımızdan çıktığı, sosyal devlet çatısı altında herkesin huzur ve barış içinde yaşayacağı günler  istiyoruz.

Yeni yılda; özlediğimiz günlere kavuşacağız, hayallerimizi gerçek kılacağız, hedeflerimize ulaşacağız.

Cumhuriyetin, sosyal hukuk devletinin, eşitlik ve özgürlüğün, çağdaşlık ve insanca düzenin her zaman yılmaz savunucuları olacağız. Tam bağımsızlık, Atatürk ilke ve devrimleri, demokratik sosyal hukuk devleti, insan hakları ve sosyal demokrasinin evrensel değerlerine daima sahip çıkacağız.

2023 yılının tüm Didimli hemşehrilerimize, yurttaşlarımıza ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlarım.

MURAT KIR – REFERANS GAYRİMENKUL

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI