Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

ULUSAL EĞİTİM DERNEĞİ SGK İZMİR İL MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

ULUSAL EĞİTİM DERNEĞİ SGK İZMİR İL MÜDÜRÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Ulusal Eğitim Derneği Genel Merkez Yöneticileri Mahir Arıkanoğlu, Neşe Şermeti, Cengiz Oktay ve İzmir Şube Yöneticileri Sibel Aytekin, Uğur İlkhız, genel başkan Osman Gazi Oktay eşliğinde SGK İzmir İl Müdürü Yavuz Kurt’u ziyaret ettiler.

Osman Gazi Oktay, EYT Çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğü bu dönemde kendilerini kabul eden Yavuz Kurt’a teşekkürle başlayan konuşmasında; İzmir İktisat Kongresi’nin 98. Yıldönümü’nde çevrimiçi ‘’Ulusal Tarım Çalıştayı, 99. Yıldönümü’nde ‘’Ulusal Emek Çalıştayı’’ düzenleyicileri olarak, İktisat Kongresi’nin yapıldığı alanın kamulaştırılması ve aslına uygun restorasyon çalışması başlatılması taleplerinin İzmir Valiliği tarafından dikkate alınarak yerin kamulaştırılması ve bina yapılması çalışmalarının başlatıldığını, 1. İktisat kongresi’nin 100. yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Uluslararası çalıştay düzenlenmesi kararı, bundan sonra çalıştay, kültür ve sanat etkinliklerinin restorasyonu başlatılan binada yapılacak olmasından duydukları memnuniyeti belirtti.

Yavuz Kurt, SGK emekçilerinin özverili bir çalışmayla, herhangi bir aksamaya meydan vermeden EYT çalışmalarını yürüttüğünü, hafta sonları ve akşam 21.00’de eve  varacak şekilde çalıştığını, çalışacaklarını ve onlara verilecek mesai ücretinin düşüklüğünden duyduğu üzüntüyü belirtti. Halkımızın bilgilenmesine hizmet edecek çalıştay ve söyleşilerde gönüllü olarak katılabileceğini söyledi.

Dostça yapılan görüşme, tarafların memnuniyetiyle sona erdi.

 

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI