Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN NAZİLLİ SPOR’A DESTEK

CHP’Lİ BÜLBÜL’DEN NAZİLLİ SPOR’A DESTEK

 BU SATIŞ İHANETİNE İZİN VERMEYECEĞİZ!

CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Nazilli Belediye spor’u satmak için pazarlık yapan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a tepki göstererek bu satışa izin vermeyeceklerini ifade etti.
Nazilli Belediye spor’u satmak için pazarlıklar yapan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’den çok sert tepki geldi. CHP’li Bülbül, “Millet İttifakı’nın oylarıyla seçilerek Belediye Başkanı olan ve ardından seçmen iradesine ihanet edip AKP’ye geçen Kürşat Engin Özcan’ın ihanetleri bitmek bilmiyor. AKP’li Özcan şimdi de Nazilli Belediyespor’u satmaya kalkıyor.” dedi.

CHP’li Bülbül’ün açıklaması şöyle;

Nazilli spor 1967 yılında kurulmuş ve ardından kapanmak durumunda kalmıştır. 1984 yılında tekrar ayağa kalkarak güçlü bir şekilde geri dönmüştür. O günden bugüne 39 yıldır yüzlerce sporcu yetiştirmiş sayısız başarıya imza atmıştır. Bu zamana kadar Belediye Başkanlığı koltuğunda kim oturduysa kulübe destek vermiştir. Seçime Millet İttifakı’ndan girerek Nazilli halkının oyunu alıp kazanan ve ardından AKP’ye geçen Belediye Başkanı Nazilli halkının mallarını bir bir sattı şimdi de Nazillimizin gururu, markası olan kulübümüzü satmaya kalkıyor. Yapılmak istenen bu ihaneti bu kötülüğü kabul etmiyoruz. Buna asla ve asla izin vermeyeceğimiz. Nazilli Belediyespor kimsenin babasının malı değildir. Kulüp, Nazilli halkının onurudur, gururudur.

Bu satış pazarlığı da görüşmeleri de derhal son bulmalıdır. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak Nazilli Belediye spor taraftarımızın ve Nazilli halkımızın sonuna kadar yanındayız. 9 ay sonra gerçekleşecek olan yerel seçimlerde de Nazilli halkı bu ihaneti unutmayacak sorumlularına gereken dersi en sert şekilde verecektir.
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI