Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

DİDİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ TİCARET ODASINI ZİYARET ETTİ

DİDİM GÜCÜ SPOR KULÜBÜ TİCARET ODASINI  ZİYARET ETTİ

Didim Gücü Spor Kulübünden Teknik Sorumlu Ferhat Kılıç, Altyapıdan Sorumlu Yönetici Yakup Engil, As Başkan Mehmet Oğuz, Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Yakar, Disiplinden Sorumlu Yönetici Erdal Köseoğlu Didim Ticaret Odasının misafiri oldu. Geçtiğimiz ay yapılan Oda seçimi ile güven tazeleyen Oda Yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Kulüp Yönetimi, yaptıkları çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan Hilmi Erbaş için hazırlanmış forma hediye etti.  

Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi Erbaş ve Başkan Yardımcısı Hikmet Atilla misafirlerine ziyaretleri ve iyi dilekleri için teşekkür etti.  

Ziyarette Didim’de spor faaliyetleri, sürdürülebilirlik açısından kaynak yönetimi konularında da fikir alışverişinde bulunuldu. Başkan Hilmi Erbaş, tüm spor branşlarında etkin faaliyet gösterilmesi ve sportif başarı sağlanması için kulüplerin tek çatı altında toplanması fikrini paylaştı. Bu amaçla 2018 yılında spor kulüpleri ile bir araya geldiklerini, yeniden böyle bir toplantı yaparak kulüp yöneticilerini bir araya getirebileceklerini ifade etti.  

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI